Wypoczywasz aktywnie? Zdobądź kolekcjonerski medal Widok

Wypoczywasz aktywnie? Zdobądź kolekcjonerski medal Widok

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek i piękne krajobrazy Suwalszczyzny, to nie możesz przegapić okazji, by przejechać rowerowym zielonym szlakiem wokół jeziora Wigry. To niezapomniana przygoda, która pozwoli Ci podziwiać malownicze widoki, odkrywać ciekawe miejsca i poczuć bliskość natury. A na koniec, jako nagrodę za Twój wysiłek, otrzymasz pamiątkowy medal Widok o wartości kolekcjonerskiej, który będzie świadczył o Twoim sukcesie i pasji. Nie zwlekaj, zarezerwuj już dziś swój udział w tej wyjątkowej przygodzie i daj się porwać zielonemu szlakowi!

Niepowtarzalny medal z numerem seryjnym

Zachęcamy naszych Gości, którzy lubią aktywnie spędzać czas, do skorzystania z naszej specjalnej oferty. Jeśli pokonają  rowerowy zielony szlak wokół jeziora Wigry, otrzymają od nas niepowtarzalny medal z indywidualnym numerem seryjnym. Medal ten będzie nie tylko dowodem na Państwa sportowe osiągnięcia, ale także piękną pamiątką z tej niezapomnianej wakacyjnej przygody. Zapewniamy, że będzie to wspaniałe doświadczenie i źródło dumy.

Bryzgiel, Wigry

Niepowtarzalny medal WIDOK

Kolekcjonerski, z numerem seryjnym

Jak otrzymać pamiątkowy medal?

Aby otrzymać pamiątkowy medal za przejazd zielonym szlakiem, należy spełnić pewne warunki. Goście, którzy zatrzymali się w Widoku na co najmniej 6 dób (pokoje) lub 8 dób (pole namiotowe), wystarczy że zgłoszą chęć przejazdu. Goście, którzy zatrzymali się u nas na krótszy okres, otrzymają medal za przejechanie szlaku i zrealizowaniu w naszej restauracji rachunku za minimum 100 zł na dwie osoby. Osoby niezameldowane w Widoku, które chcą rozpocząć szlak z naszego obiektu oraz rozpoczynające przejazd przy Muzeum Wigier w Starym Folwarku otrzymają medal po odwiedzeniu naszej restauracji w trakcie wycieczki i zrealizowaniu rachunku na kwotę  minimum 120 zł na dwie osoby.

Zielony szlak wokół jeziora Wigry

Jeśli szukasz wyzwania i masz lekki, nieobciążony bagażem rower oraz doświadczenie w jeździe po średnio trudnym i trudnym terenie, ta trasa jest dla ciebie. Zawiera ona odcinki szlaku, które prowadzą po drogach gruntowych z dużymi nachyleniami i spadkami. Musisz uważać na nierówności, wystające korzenie i kałuże, które mogą utrudniać jazdę. Niektóre fragmenty szlaku są tak wąskie i strome, tam lepiej zsiąść z roweru, a po kładkach można go prowadzić. To trasa dla prawdziwych pasjonatów rowerowych przygód. Trasa ma łącznie ok. 46 km.

Bryzgiel, Wigry

Zielony szlak rowerowy wokół jeziora Wigry

Kładka, którą spotkamy na szlaku

Udostępnij