Parkowe Centrum Wypoczynku WIDOK
Chcesz wybrać camping Augustów, Suwalszczyzna, nad jeziorem Wigry? Poznaj nasz camper park!2024-02-07T18:46:08+01:00

Chcesz wybrać camping Augustów, Suwalszczyzna, nad jeziorem Wigry? Poznaj nasz camper park!

Widok Bryzgiel

Zastanawiasz się nad wyborem: Camping Wigierski Park Narodowy? czy Camping nad jeziorem Wigry?

Poznaj nasz camper park (kamper park) w Parkowym Centrum Wypoczynku WIDOK nad samym brzegiem jeziora Wigry (Suwalszczyzna). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej miejsc dla kamperów, przyczep kempingowych i namiotów. Zlokalizowane na terenie naszego obiektu parcele położone są na trzech pięknie ukształtowanych, trawiastych tarasach, z których rozpościera się malowniczy widok na jezioro Wigry. Nasz teren został specjalnie zaprojektowany, aby zapewnić Państwu komfortowy pobyt.

Dla Państwa wygody wszystkie tarasy są dostępne dla samochodów, co ułatwia transport bagażu i wygodne poruszanie się po terenie. Ponadto, każda z parcel ma możliwość podłączenia do energii elektrycznej, co pozwala na korzystanie z niezbędnych urządzeń elektrycznych i zapewnia dodatkowy komfort podczas pobytu na naszym terenie. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego kamper parku z trawiastymi tarasami i skorzystania z naszych usług, aby cieszyć się wypoczynkiem w otoczeniu przyrody i uroków jeziora Wigry.

A może szukasz: Camping Suwalszczyzna? Camping Augustów? Sprawdź nasz camper park!

Camper parki to specjalnie zaprojektowane miejsca przeznaczone dla właścicieli kamperów, które zapewniają szeroki zakres usług i udogodnień dla podróżujących. Na terenie camper parku można przeprowadzić podstawowe czynności serwisowe związane z utrzymaniem kampera w trakcie podróży. Wśród tych czynności znajduje się m.in. opróżnianie zbiorników z wody szarej i czarnej oraz uzupełnianie zapasów świeżej wody.

Jeśli interesuje Cię camping Augustów, koniecznie rozważ camper park WIDOK.

Dojazd z Augustowa do WIDOKu trwa ok. 25 minut, jeżeli więc szukasz np. campingu w Augustowie i zależy Ci na wysokim standardzie usługi, odwiedź nasz camper park w Wigierskim Parku Narodowym.

Trasa dojazdu z Augustowa

Camper park Suwalszczyzna

Camper parki stanowią alternatywę dla tradycyjnego noclegu „na dziko”, ponieważ zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, wygodę i dostęp do niezbędnych udogodnień. W Polsce i w całej Europie istnieje wiele takich miejsc, które oferują różnorodne udogodnienia i atrakcje dla podróżujących. Od prostych parkingów z podstawowymi usługami po kompleksowe ośrodki wypoczynkowe, camper parki są dostosowane do różnych potrzeb i preferencji podróżujących kamperami. Dzięki nim podróżowanie staje się bardziej komfortowe i bezpieczne, a turyści mogą cieszyć się pełnią przyjemności z odkrywania nowych miejsc i przyrody, mając zapewnione odpowiednie warunki do wypoczynku i regeneracji sił.

Jeśli poszukujesz campingu w Augustowie, na Suwalszczyźnie, jesteś fanem karawaningu, to nasz camper park WIDOK jest idealnym miejscem dla Ciebie.

WIDOK wyposażony jest Camper System i inne udogodnienia.

Widok Bryzgiel

Często zadawane pytania

Mam pytania i chcę z kimś porozmawiać. Pod jaki numer telefonu dzwonić?2024-04-18T10:04:50+02:00

Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 502 304 588 (pole namiotowe i wypożyczanie sprzętu wodnego), 501436967 (pokoje). Telefon do kontaktu z restauracją znajduje się w menu restauracji. Zapraszamy do kontaktu.

Czy na teren pola namiotowego wjadę dużym kamperem?2024-04-18T10:16:46+02:00

Tak, oczywiście ! Na teren naszego pola namiotowego zapraszamy Gości z kamperami o różnych rozmiarach. Brama główna umożliwia wjazd kamperów o wysokości do 3,20 m (z pewnym marginesem). Jednak ze względu na coraz większą liczbę Gości odwiedzających nasze pole kamperami o dużych rozmiarach, zorganizowaliśmy drugi wjazd, który pozwala na przyjęcie dużych kamperów, takich jak Morelo Palace. Nasz punkt serwisowy (Camper system) jest również przystosowany do przeprowadzenia serwisu sanitarnego dla tego typu pojazdów. Dodatkowo na górnym poziomie specjalnie przygotowaliśmy duże parcele, które umożliwiają wygodne ustawienie tych luksusowych pojazdów. Ze względu na duże zainteresowanie pobytem takich kamperów sugerujemy wcześniejszą rezerwację.

Czy w cenę parceli wliczone jest podłączenie do energii elektrycznej, pralnia i korzystanie z pryszniców?2024-01-20T11:52:14+01:00

Z uwagi na coraz większą liczbę gości posiadających własne źródła energii (panele fotowoltaiczne), podłączenie do prądu nie jest wliczone w cenę parceli i jest opcją dodatkowo płatną. Dążąc do życia w zgodzie z naturą oraz realizując zasady zrównoważonego rozwoju, wdrażamy zasady oszczędnego gospodarowania zasobami wody i energii, dlatego prysznice i pralki wyposażone są w panele na żetony. Czas korzystania z pryszniców i pralni uzależniony jest od liczby zakupionych żetonów. Dostęp do umywalek i zlewozmywaków z ciepłą wodą oraz do punktu serwisowego dla kamperów i przyczep jest wliczony w cenę parceli.

Gdzie znajdę plan pola namiotowego i rozkład parceli?2024-01-16T10:32:55+01:00

Plan pola namiotowego znajduje się na stronie Pole namiotowe. Natomiast opis wszystkich parceli w pliku pdf można pobrać TUTAJ.

Jak można zarezerwować miejsce na polu namiotowym?2024-01-16T10:32:56+01:00

Rezerwacji można dokonać przez FORMULARZ REZERWACYJNY. W razie problemów lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 502 304 588 (pole namiotowe i wypożyczanie sprzętu wodnego), 501436967 (pokoje).

Czy można przedłużyć dobę na polu namiotowym?2024-01-16T10:33:01+01:00

Doba na polu kończy się o godz. 1200, przedłużenie doby jest możliwe do godz. 1900  w miarę dostępności parceli, po wniesieniu opłaty w wysokości 50% ceny pobytu za dobę.

W jakich godzinach można zameldować się na terenie pola namiotowego?2024-02-06T10:56:38+01:00

Doba na polu trwa od godz. 1400 do godz. 1200 dnia następnego.

Z uwagi na komfort już wypoczywających u nas Gości, czynności związane z wjazdem i opuszczeniem parceli powinny być przeprowadzane w godz.:

– wjazd na teren pola namiotowego od godz.1400 do godz. 2000
– wyjazd z terenu pola namiotowego od godz. 800 do godz. 1200                                                                

W wyjątkowych sytuacjach kampery i przyczepy (wysokość nie przekraczająca 3,2 m) po wcześniejszym uzgodnieniu otrzymują dostęp do otwarcia bramy wjazdowej i mogą wjechać po godz. 2000. Parkują wówczas  na parkingu dla restauracji, a następnego dnia zajmują zarezerwowaną parcelę.

Czy na terenie ośrodka jest plac zabaw dla dzieci?2024-01-16T10:33:02+01:00

Na terenie naszego ośrodka nie ma placu zabaw ani innych udogodnień dla najmłodszych Gości.

Czy muszę kupić podłączenie do prądu, jeśli potrzebuję tylko naładować telefon?2024-01-16T10:33:02+01:00

W tym przypadku nie jest to konieczne, istnieje możliwość doładowania telefonu w pomieszczeniu „Wesoła Stodoła”, w którym znajdują się także stoły do tenisa stołowego, telewizor i lodówki dla Gości pola namiotowego.

Czy będąc gościem pola namiotowego mogę zaprosić znajomych?2024-01-16T10:33:03+01:00

Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo, komfort wypoczynku oraz oczekiwania naszych Gości przyjęliśmy zasadę, że miejscem spotkań z osobami nie zameldowanymi w naszym ośrodku  może być wyłącznie letnia restauracja. Osoby z zewnątrz mogą także u nas obejrzeć plenerowy album zdjęć i skorzystać z punktu widokowego. Cały obiekt dostępny jest wyłącznie dla Gości zameldowanych w Widoku co potwierdza noszona na nadgarstku opaska pobytowa z logo ośrodka.

Oto przykładowa lista słów kluczowych pomagających w odnalezieniu tej podstrony na naszej wizytówce bryzgiel.pl: camping Augustów, camping Wigry, kemping Wigierski Park Narodowy, camping Widok Bryzgiel, camping nad jeziorem Wigry, kamper park Augustów, kemping nad jeziorem Wigry, kemping w Augustowie, pole namiotowe Bryzgiel, pole namiotowe nad Wigrami, pole namiotowe Augustów, kamper park nad jeziorem Wigry, nocleg pod namiotem Augustów, miejsce na kampery Wigierski Park Narodowy, pole kempingowe Bryzgiel.

Przejdź do góry