Parkowe Centrum Wypoczynku WIDOK
Chcesz wybrać pensjonat nad jeziorem Wigry, Suwalszczyzna, Augustów? Wybierz nasze pokoje!2024-02-07T18:44:37+01:00

Chcesz wybrać pensjonat nad jeziorem Wigry, Suwalszczyzna, Augustów? Wybierz nasze pokoje!

Widok Bryzgiel

Zastanawiasz się nad wyborem: Pensjonat Wigierski Park Narodowy? czy Pensjonat nad jeziorem Wigry?

Może jednak lepszym wyborem są pokoje w Parkowym Centrum Wypoczynku Widok, z bezpośrednim dostępem do jeziora Wigry, prywatną plażą, wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz restauracją oferującą dania regionalne!

WIDOK to obiekt, który oferuje 12 pokoi dwuosobowych w standardzie hotelowym, z tarasami i zielonymi ogródkami lub balkonami z widokiem na jezioro. Pokoje wyposażone są w łazienki, Wi-Fi, telewizor, chłodziarkę i inne udogodnienia. Nasz kameralny ośrodek nastrojony jest na ciszę, która w połączeniu z pięknem otaczającej przyrody pozwala na relaks i odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

A może szukasz: Pensjonat Suwalszczyzna? lub Pensjonat Augustów?

Dojazd z Augustowa do WIDOKu trwa ok. 25 minut, jeżeli więc szukasz np. noclegu, pokoju do wynajęcia czy pensjonatu w Augustowie i zależy Ci na wysokim standardzie usługi i oferty noclegowej, odwiedź nasz ośrodek.

Trasa dojazdu z Augustowa

Pokoje do wynajęcia Suwalszczyzna

WIDOK położony jest na południowym brzegu jeziora Wigry, ze wzgórza na którym się znajduje, rozpościera się  piękny krajobraz. Bliskość otaczających nas lasów Puszczy Augustowskiej zapewnia bezpośredni kontakt z przyrodą. Goście mogą korzystać z atrakcji parku narodowego, takich jak szlaki rowerowe (z zielonym szlakiem wokół jeziora Wigry na czele), kajaki (spływy kajakowe Czarną Hańczą), żaglówki, wycieczki piesze i konne. Miłośnicy tenisa ziemnego mają możliwość skorzystania ze znajdującego się w okolicy kortu tenisowego (1,7 km).

Standard jak pensjonat nad jeziorem Wigry

Nasz obiekt spełnia wszystkie wymagania dotyczące standardu pensjonatu, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Wszystkie pokoje wyposażone są w: białą pościel, ręczniki, mydełka i szampony, suszarkę do włosów, dostęp do Wi-Fi, telewizor, chłodziarkę hotelową, na życzenie – czajnik i filiżanki oraz leżaki plażowe. Pokoje są codziennie sprzątane.

Nasi Goście od lat darzą nas zaufaniem i doceniają wysoką jakość obsługi i ofertę noclegów w pokojach o standardzie hotelowym.

WIDOK – standard jak pensjonat lub hotel!

Widok Bryzgiel

Często zadawane pytania

Mam pytania i chcę z kimś porozmawiać. Pod jaki numer telefonu dzwonić?2024-04-18T10:04:50+02:00

Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów: 502 304 588 (pole namiotowe i wypożyczanie sprzętu wodnego), 501436967 (pokoje). Telefon do kontaktu z restauracją znajduje się w menu restauracji. Zapraszamy do kontaktu.

Czy Goście wynajmujący pokoje w Widoku mogą zabrać ze sobą pieska?2024-01-20T11:52:24+01:00

W pokojach nie przyjmujemy Gości ze zwierzętami. Gości, którzy chcą wypoczywać ze swoimi pupilami serdecznie zapraszamy do korzystania z pola namiotowego.

Czy z uwagi na to, że na terenie ośrodka jest pole namiotowe nie jest zbyt głośno?2024-01-16T10:32:58+01:00

Nasz ośrodek jest nastrojony na ciszę i bardzo o nią dbamy. Goście preferujący inny styl wypoczynku nie będą się u nas dobrze czuli – np.: słuchanie muzyki na polu namiotowym bez słuchawek jest w złym tonie i powoduje reakcję obsługi.

Czy mogę przywieźć do pokoju własną lodówkę i ekspres do kawy?2024-01-16T10:32:59+01:00

Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe w pokojach nie można korzystać z własnych urządzeń typu: lodówka, czajnik, ekspres do kawy, grzejniki itp. Pokój wyposażony jest w lodówkę, suszarkę do włosów, na życzenie Gości wstawiamy czajnik i filiżanki. Pyszna kawa z ekspresu serwowana jest podczas śniadania w pensjonacie oraz letniej restauracji.

Czy mieszkając w pokoju mogę grillować w ogródku przy pokoju?2024-01-16T10:32:59+01:00

Przykro nam nie ma takiej możliwości. Po zgłoszeniu chęci skorzystania z grilla, obsługa wskaże Państwu miejsce przeznaczone do tego celu.

Czy można zaprosić do pokoju swoich znajomych z pola namiotowego lub z zewnątrz?2024-01-16T10:33:00+01:00

W trosce o komfort wypoczynku i bezpieczeństwo naszych Gości przyjęliśmy zasadę, że strefa pensjonatu przeznaczona jest wyłącznie Gościom w nim zameldowanym. Mieszkańcy pensjonatu mogą bez przeszkód odwiedzać swoich znajomych na polu namiotowym. Miejscem spotkań Gości zameldowanych w Widoku ze znajomymi z zewnątrz może być wyłącznie letnia restauracja. Osoby z zewnątrz mogą także u nas obejrzeć plenerowy album zdjęć i skorzystać z punktu widokowego.

Oto przykładowa lista słów kluczowych pomagających w odnalezieniu tej podstrony na naszej wizytówce bryzgiel.pl: pensjonat Augustów, pensjonat Wigry, pensjonat Wigierski Park Narodowy, pensjonat Bryzgiel, pensjonat nad jeziorem Wigry, pokoje do wynajęcia Augustów, pokoje do wynajęcia nad jeziorem Wigry, pensjonat w Augustowie, pokoje do wynajęcia Bryzgiel, pensjonat nad Wigrami, ośrodek wypoczynkowy Augustów, ośrodek nad jeziorem Wigry, noclegi Augustów, noclegi Wigierski Park Narodowy, noclegi Bryzgiel.

Przejdź do góry