Pole namiotowe i kamper park nad Wigrami – opisy sektorów

Pole namiotowe i kamper park nad Wigrami – opisy sektorów

Pole namiotowe WIDOK nad Wigrami

Pole namiotowe WIDOK stanowi malowniczy obszar o naturalnej trawiastej powierzchni, usytuowany na południowym brzegu jeziora Wigry. Dla wygody naszych Gości przygotowaliśmy miejsca do rozstawienia namiotów, rozmieszczone na trzech różnych poziomach terenu. Oferowane przez nas lokalizacje namiotowe są dostępne wyłącznie dla Gości zarejestrowanych w ośrodku WIDOK, obejmując zarówno pole namiotowe, jak i pokoje w naszym obiekcie.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych Gości, obszar pola namiotowego został odpowiednio ogrodzony, co gwarantuje dostęp tylko dla osób zameldowanych w naszym ośrodku. Ta środowiskowa oaza stanowi idealne miejsce do wypoczynku, umożliwiając jednocześnie korzystanie z uroków przyrody jeziora Wigry. Oferujemy kompleksowe doświadczenie pobytu, łącząc harmonię z naturą i wygodę zakwaterowania zarówno na polu namiotowym, jak i w pokojach naszego ośrodka.

Sektor G

Sektor położony jest ok. 8 m ponad lustrem jeziora Wigry. W tym sektorze do dyspozycji Gości pozostawiamy 6 parceli premium (G1-G6), 8 parceli standard (G10-G17) oraz strefę buforową (3 parcele). Preferowane przeznaczenie parceli w tym sektorze to (w następującej kolejności): Kampery, Przyczepy, Namioty. Na poziomie sektora G znajduje się węzeł sanitarny pola (toalety, prysznice, pralnia, punkt serwisowy dla kamperów) oraz letnia restauracja.

Sektor S

Sektor położony jest ok. 4 m ponad lustrem jeziora Wigry. W tym kameralnym sektorze do dyspozycji Gości pozostawiamy 8 parceli premium (S1-S8). Preferowane przeznaczenie parceli jest tutaj bardzo zróżnicowane. Lokalizacja tego sektora zapewnia piękny widok na jezioro oraz niewielką odległość zarówno do plaży, jak i węzła sanitarnego.

Sektor D

Sektor położony jest na poziomie jeziora Wigry. Do dyspozycji Gości wydzieliliśmy następujące strefy:

  • D1-cztery parcele standard dla namiotów lub małych przyczep (D22-D25),
  • D2-parcele dostępne dla namiotów, przyczep i kamperów: 8 parceli standard plus (D1-D8)  i 5 parceli standard dla małych przyczep lub kamper-busów (D9-D13) oraz 2 parcele dla namiotów (D14-D15),
  • D3-znajdują się tu parcele wyłącznie dla namiotów; w większości sektorów tej strefy obowiązuje zasada, iż samochody (po rozpakowaniu bagaży) muszą zostać wyprowadzone na przeznaczony dla nich parking, który znajduje się na górnym tarasie ośrodka.

Węzeł sanitarny pola

Udostępnij