pl en de ru

Trzypoziomowe pole namiotowe

Trzypoziomowe pole namiotowe

nastrojone  na ciszę

zapraszamy od 1 maja do 30 września

Oferujemy Państwu parcele dla kamperów, przyczep kempingowych i namiotów. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy miejsca na trzech trawiastych tarasach, z których rozpościera się piękny widok na jezioro Wigry. Na każdy z poziomów można wjechać samochodem. Wszystkie parcele posiadają opcję podłączenia energii elektrycznej.

Pole namiotowe wyposażone jest w sanitariaty o wysokim standardzie. Znajdują się w nich toalety, prysznice i umywalki z ciepłą wodą, wyznaczone miejsca do mycia naczyń oraz pralnia wyposażona w pralkę i suszarkę. Dbając o wygodę naszych gości, przygotowaliśmy również specjalistyczny punkt serwisowy Camper System dla kamperów i przyczep.

Do dyspozycji gości pozostawiamy ponadto trawiastą plażę i niestrzeżone kąpielisko z pomostami. Na terenie pola namiotowego znajduje się także miejsce na ognisko, które przygotowujemy na zamówienie Gości. W zaadaptowanym pomieszczeniu nasi goście mogą korzystać z ogólnodostępnych lodówek, telewizora oraz miejsc do gry w tenisa stołowego oraz bilard.

Naszą ofertę kierujemy szczególnie do tych, którzy w czasie urlopu wybierają ciszę i kontakt z naturą.

Zobacz cennik

Pole namiotowe

WIDOK, Bryzgiel 7, 16-304 Nowinka
+48 502 304588, +48 501 436967
widok@bryzgiel.pl


GreenVelo
design made by Augustyn