pl en de ru

Pole namiotowe

Pole namiotowe

trzypoziomowe pole namiotowe

zapraszamy od 1 maja do 30 września

Oferujemy Państwu miejsca pod przyczepy kempingowe i namioty. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy miejsca na trzech trawiastych tarasach, z których rozpościera się piękny widok na jezioro Wigry. Na każdy z trzech poziomów można wjechać samochodem.

Bezpośrednio na polu jest dostęp do bieżącej wody i energii elektrycznej. Znajdują się tam również toalety z bieżącą wodą i prysznic. Dbając o wygodę naszych gości, przygotowaliśmy zadaszone stoliki, które mogą służyć jako miejsca piknikowe.

Do dyspozycji gości jest również trawiasta plaża i niestrzeżone kąpielisko z pomostami.

Na terenie pola namiotowego znajdują się również przygotowane miejsca pod ogniska oraz boisko do siatkówki.

W zaadaptowanych pomieszczeniach nasi goście mogą pod zadaszeniem oglądać telewizję, organizować spotkania towarzyskie, pograć w tenisa stołowego.

Obszar kempingu jakim dysponujemy oraz mała odległość do przejść granicznych z Litwą sprawiają, że jesteśmy w stanie przyjąć duże grupy karawaningowe. Nasze gospodarstwo jest doskonałym miejscem do zatrzymania się przed wyjazdem dla grup zamierzających odwiedzić Litwę, Łotwę, Estonię i Petersburg w Rosji jak też wracających z tamtego kierunku. Z takiej możliwości korzysta wiele grup z Polski i zagranicy.

Zobacz cennik

WIDOK, Bryzgiel 7, 16-304 Nowinka
+48 502 304588, +48 501 436967
widok@bryzgiel.pl


Pensjonat noclegi Bryzgielnoclegi GreenVelo
design made by Augustyn